top of page

czw., 01 gru

|

Milanówek

Postaw na rozwój

Fundacja Sorno przeprowadzi na terenie Miasta Milanówka program warsztatowo – szkoleniowy oparty na celach Gminnego Programu Profilaktyki. Program skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców Milanówka.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Postaw na rozwój
Postaw na rozwój

Czas i lokalizacja

01 gru 2022, 08:00 – 31 gru 2022, 09:00

Milanówek, Podwiejska 39, 05-822 Milanówek, Polska

O wydarzeniu

Fundacja Sorno przeprowadzi na terenie Miasta Milanówka program warsztatowo – szkoleniowy oparty na celach Gminnego Programu Profilaktyki. Program skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców Milanówka.

  • promowanie zdrowego trybu życia wśród mieszkańców i ich rodzin 
  • upowszechnianie wieloaspektowych programów profilaktycznych 
  • zaspokojenie potrzeb rodzin w zakresie spędzania czasu wolnego 
  • promocja zdrowia i rozwoju osobistego; 
  • zwiększenie dostępności do zdrowych form spędzania czasu wolnego
  • rozwój kompetencji społecznych

Zajęcia „Integracja Sensoryczna”

Zajęcia z integracji sensorycznej mają na celu pomóc dzieciom z zaburzeniami przetwarzania sensorycznego. Zajęcia te zazwyczaj obejmują różnorodne aktywności i ćwiczenia, które pomagają dzieciom rozwijać zdolność do integrowania informacji pochodzących z różnych zmysłów, takich jak wzrok, dźwięk, dotyk i zapach. Aktywność i ćwiczenia na zajęciach z integracji sensorycznej mogą obejmować takie rzeczy jak zabawa zabawkami sensorycznymi, słuchanie muzyki, skakanie na trampolinie i inne. Celem tych zajęć jest pomoc dzieciom w rozwinięciu umiejętności, których potrzebują, aby lepiej radzić sobie z codziennym napływem informacji sensorycznych i zmniejszyć objawy.

Zajęcia „Wrażliwość muzyczna”

Na zajęciach uczestnicy poznają serię zabawnych i angażujących zajęć, które pomogą rozwinąć głębokie wrażenia muzyczne. Podczas kursu dowiesz się wszystkiego o różnych instrumentach, a także o ich unikalnych dźwiękach i zastosowaniach. Będziesz miał również okazję wypróbować różne instrumenty, aby zobaczyć, który z nich jest dla Ciebie odpowiedni.

Szkolenie „Pierwsza pomoc”

Zajęcia z pierwszej pomocy zazwyczaj obejmują szeroki zakres tematów, od resuscytacji krążeniowooddechowej i zadławienia do postępowania z ranami i siniakami. Zajęcia prowadzone są przez certyfikowanych instruktorów, którzy mają bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Zajęcia trwają zazwyczaj około trzech godzin na których jest możliwość zadawania pytań i ćwiczenia swoich umiejętności.

Zajęcia z treningu medycznego

Trening medyczny to doskonały sposób na skorygowanie wszelkich braków w sylwetce oraz uzupełnienie siły i dynamiki. Trening ten skierowany jest do młodych ludzi, aby mogli nauczyć się jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia zwiększające ogólną wydolność organizmu. Trening wspiera w poprawieniu wyników sportowych jak i formy fizycznej.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page